Завдання адвоката з адміністративних справ

Адміністративні справи є поширеною юридичною категорією для пересічних громадян та бізнесу. Сьогодні зіткнутися із ситуацією, коли не обійтися без судового оскарження, може будь-яка людина. До адміністративних належать суперечки з податковими, митними та іншими державними контролюючими органами. А також органами самоврядування.

Окремою проблемою може стати юридичний відділ із великим досвідом роботи на стороні Ваших опонентів. Певні складнощі також може доставити специфіка адміністративного процесу. У цьому випадку важливо найняти кваліфікованого адвоката з адміністративних справ.

Чому варто звернутися до адвоката із податкових спорів та інших адміністративних справ?

Такі адвокати спеціалізуються на широкому спектрі юридичних питань у сфері адміністративного права. Вони також здійснюють представництво в адміністративних судах України усіх інстанцій. Клієнтами можуть стати фізичні (у тому числі підприємці) та юридичні (у тому числі іноземні) особи.

Які послуги пропонують:

Юрист з митних спорів або інших адміністративних справ також надає комплексні послуги. У Харкові, крім першої інстанції, розташовується Другий апеляційний адміністративний суд. Юрисдикція поширюється на Харківську, Полтавську, Сумську області. Відповідно, оскаржити рішення, ухвалені першими інстанціями перелічених областей, можна у Харкові. Рішення Другого апеляційного адміністративного суду відразу набуде чинності.