Первинний аналіз документів на нерухомість

Купуючи первинну нерухомість рекомендується здійснити юридичний аналіз компанії забудовника і детально проаналізувати всі положення договору, за яким відбувається купівля.

В даному випадку необхідно буде отримати від компанії забудовника наступні документи:

Купуючи вторинну нерухомість фахівцями аналізується процедура придбання/оформлення нерухомості первинним покупцем. Додатково необхідно перевіряти документи продавця нерухомості. Якщо продавцем виступає юридична особа додатково необхідно звертати увагу на те, хто має право підписувати від імені компанії договір на відчуження нерухомості, чи є встановлені обмеження на підписання договорів від імені компанії і т.д. У зв’язку з цим, компанія продавець має надати виписки з статуту і всі протоколи зборів учасників, якими директору компанії делеговано повноваження з продажу нерухомих активів юридичної особи.

Також, учасникам таких угод необхідно мати на увазі, що в даний час всі фінансові розрахунки за придбану нерухомість обов’язково повинні здійснювати в безготівковій формі і в національній валюті. Тобто, перед підписанням угоди сторони (продавець і покупець) зобов’язані відкрити відповідні банківські рахунки, за допомогою яких покупець буде перераховувати продавцю грошові кошти в якості оплати вартості об’єкта нерухомості.

Послуги з юридичного супроводу угод купівлі-продажу нерухомості допоможуть Вам виявити приховані ризики, і тому обійдуться набагато дешевше, ніж судові суперечки щодо оскарження угод.