Статті « Раньше

Прискорена реєстрація торгівельної марки в Україні

12.11.2021

Для реєстрації торгової марки в Україні необхідно подати до Міністерства економічних зв’язків та торгівлі України (Укрпатент) заявку за затвердженою формою, яка містить безпосередньо заяву про реєстрацію торгової марки, її зображення та перелік товарів та послуг

Юридичний супровід купівлі-продажу земельних ділянок: мінімізація ризиків

06.06.2021

Договір купівлі-продажу землі в обов’язковому порядку оформляється нотаріально, якщо хоча б одна із сторін (продавець чи покупець) – фізична особа. Якщо обидві сторони — юридичні особи, договір купівлі-продажу обов’язкового нотаріального оформлення не вимагає.

Завдання адвоката з адміністративних справ

22.03.2021

Адміністративні справи є поширеною юридичною категорією для пересічних громадян та бізнесу. Сьогодні зіткнутися із ситуацією, коли не обійтися без судового оскарження, може будь-яка людина. До адміністративних належать суперечки з податковими, митними та іншими державними контролюючими органами.

В яких випадках необхідний правовий аналіз ситуації по не судовій справі

29.10.2020

Будь-який тип підприємницької діяльності, особливо її початок, вимагає детального правового аналізу ситуації (ПАС). Заняття зовнішньоекономічними операціями, заснування власного бізнесу, відкриття представництва компанії

Дії в разі загрози звільнення і допомога юриста

11.06.2020

Заплановане або спонтанне скорочення штату завжди подія неприємна. Особливо це стосується найманих працівників. І ось тут головне — не піддатися бурі емоцій і тверезо оцінити ситуацію, що склалася.

Оформлення касаційної скарги і роль юриста

10.03.2020

В статті ми розглянемо таке поняття, як касація, тобто з латинської cassatio, що означає «скасування або знищення». Звідси і виникає зміст терміну касація, тобто аналіз судом вищої інстанції правильності та відповідності законам прийнятого рішення.

Юридичні ризики франчайзера в Україні

04.07.2019

Говорячи про аспекти діяльності компаній у сфері франчайзингу, доводиться розглядати велике коло складних і взаємопов’язаних між собою питань, відповідь на кожне з яких може принести ті чи інші наслідки для франчайзера і франчайзі в податковому контексті.

Первинний аналіз документів на нерухомість

14.03.2019

Купуючи первинну нерухомість рекомендується здійснити юридичний аналіз компанії забудовника і детально проаналізувати всі положення договору, за яким відбувається купівля.

Перспективи розвитку інституту медіації в Україні

20.02.2019

Інститут медіації останнім часом стає все більш популярним способом вирішення спорів в багатьох країнах, що сприяє вирішення спору без судових розглядів.

Як виселити зятя?

10.08.2017

«У муніципальній квартирі разом зі мною живуть дочка і внуки. Зять не зареєстрований, але живе з нами, хоча іноді вдома і не з’являється, а коли появляється — п’є, кричить. Чи можемо ми виселити його з квартири на законних підставах?»

« Раньше