Статті

В яких випадках необхідний правовий аналіз ситуації по не судовій справі

29.10.2020

Будь-який тип підприємницької діяльності, особливо її початок, вимагає детального правового аналізу ситуації (ПАС). Заняття зовнішньоекономічними операціями, заснування власного бізнесу, відкриття представництва компанії

Дії в разі загрози звільнення і допомога юриста

11.06.2020

Заплановане або спонтанне скорочення штату завжди подія неприємна. Особливо це стосується найманих працівників. І ось тут головне — не піддатися бурі емоцій і тверезо оцінити ситуацію, що склалася.

Оформлення касаційної скарги і роль юриста

10.03.2020

В статті ми розглянемо таке поняття, як касація, тобто з латинської cassatio, що означає «скасування або знищення». Звідси і виникає зміст терміну касація, тобто аналіз судом вищої інстанції правильності та відповідності законам прийнятого рішення.

Юридичні ризики франчайзера в Україні

04.07.2019

Говорячи про аспекти діяльності компаній у сфері франчайзингу, доводиться розглядати велике коло складних і взаємопов’язаних між собою питань, відповідь на кожне з яких може принести ті чи інші наслідки для франчайзера і франчайзі в податковому контексті.

Первинний аналіз документів на нерухомість

14.03.2019

Купуючи первинну нерухомість рекомендується здійснити юридичний аналіз компанії забудовника і детально проаналізувати всі положення договору, за яким відбувається купівля.

Перспективи розвитку інституту медіації в Україні

20.02.2019

Інститут медіації останнім часом стає все більш популярним способом вирішення спорів в багатьох країнах, що сприяє вирішення спору без судових розглядів.

Як виселити зятя?

10.08.2017

«У муніципальній квартирі разом зі мною живуть дочка і внуки. Зять не зареєстрований, але живе з нами, хоча іноді вдома і не з’являється, а коли появляється — п’є, кричить. Чи можемо ми виселити його з квартири на законних підставах?»

Чи можна повернути проданий будинок?

10.08.2017

«Мама в 2002 році  вирішила переїхати з села в столицю до сестри. На будинок в селі покупця не знайшлося. Вона здала його в оренду без договору. Пройшов рік, два. Орендар вирішив, що будинок ми залишили, і продав його одному підприємцю, який відкрив у ньому фіто лікарню. Чи можу я повернути цей будинок собі? »